Munkatársaink

Klubunkban jelenleg 4 edző (2 főállású, kettő társadalmi munkában segítő személy). Mindannyiuk munkáját megbecsüljük és elismerni próbáljuk, erkölcsileg és egyéb módokon is. Ők, akik a klub mindennapjaiban segítenek nekünk abban, hogy a lehető legjobb körülmények között sportolhassunk a Margitszigeten.


Edzőink

Ficsor László - vezetőedző (ifjúsági és felnőtt korcsoport)

Finya 2014 decemberében csatlakozott újra a Danubius edzői csapatához, a korábbi évekhez hasonlóan, ezúttal is mint vezetőedző. Korábban évekig volt a Magyar Evezős Szövetség utánpótlásért felelős szövetségi kapitánya, később felnőtt szövetségi kapitány.

Karácsony Tibor - edző, gondnok (serdülő fiú/lány, tanuló lány korcsoport)

Tibi, 2012 ősze óta dolgozik egyesületünkben az evezést mesteri fokon elsajátítani vágyókkal. Jelenleg a férfi és női serdülő versenyzőkkel foglalkozik. Korábban a Velencei Vízisport Iskola vezetőedzője volt.

Bóka Örs - edző (kezdő, mini és tanuló fiú/lány korcsoport)

Örs, 2017 ősze óta segíti társadalmi munkában az Egylet szakmai munkáját.

Györösi Csaba - oktató (kezdők, szabadidős evezősök)

Csaba 2016 tavasza óta társadalmi munkában tanítja evezni a kezdő felnőtteket, akik a megfelelő evezős mozgás elsajátítása után az egylet hobbyevezős csapatához csatlakoznak.